Филиалы в Украине

"StarterOK запрошує професіоналів"

               

               Компанія StarterOK розширює спектр наданих послуг. Тепер можна не лише відремонтувати стартер або генератор, але й обслужити автомобіль, зробити капітальний ремонт ДВЗ, провести діагностику та відремонтувати ходову частину, виконати ТО... Ми шукаємо талановитих, цілеспрямованих та відданих професіоналів, готових приєднатися до нашої успішної команди та разом з нами розвиватися.

Доступні вакансії:

Спеціаліст з ремонту стартерів та генераторів: досвідчені механіки, здатні якісно діагностувати та відновлювати працездатність стартерів та генераторів.

Майстер з ремонту автомобілів: спеціалісти, що володіють навичками діагностики та ремонту різних систем автомобіля.

Менеджер з продажу автозапчастин: комунікабельні та енергійні фахівці, відповідальні за обслуговування клієнтів, активні продажі та консультації з вибору автозапчастин.

Майстер-приймач автомобілівспеціалісти, здатні ефективно взаємодіяти з клієнтами, проводити прийомку автомобілів та складати детальні звіти про необхідні ремонти.

Ми запрошуємо всіх зацікавлених кандидатів. Детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії https://starterok.ua/jobs.html. Приєднуйтеся до нашої динамічної команди, де разом ми створюємо надійність і якість в сфері обслуговування автотранспорту!